Ticket Info

Ticket Info

There is no presale for now! Tickets are sold at the festival gate only, payment is only possible in cash. We accept both - Czech crowns and euros. The final price will be decided soon, but it shouldn't be very different from last years and that was around €50 for the weekend pass.

There will be some changes to ticket policies as we are also doing Prague events as part of Fluff this year. There will be a full festival pass for sure and that one will be valid for both Prague and Rokycany, there will be one-day passes for Rokycany. We are yet to decide if the Prague shows will only be available to weekend pass holders or if there will be single day entry available as well.

The Prague events will have limited capacity.

More info about tickets, possible pre-sale (especially for Prague shows), final prices, etc will be announced closer to the festival.

----

Na festival není předprodej, vstupenky jsou v prodeji pouze na místě a je možné platit pouze hotově. Korunami a nebo Eurem. Finální cena ještě nebyla stanovena, ale předpokládá se, že nebude dramaticky odlišná od posledních let 2017: 1000Kč 2018: 1200Kč

Změny se budou týkat vrtupenek jen s ohledem na koncerty v Praze, které jsou součástí festivalu poprvé. Určitě bude existovat víkendovej vstup platnej i na koncerty v Praze a jednodenní vstupy do Rokycan, jestli bude možné koupit i jednodenní vstup na pražskej koncert a nebo bude možný vstup jen s celovíkendovým vstupem se rozhodne později.

Pražský akce mají omezenou kapacitu.

Finální info ke vstupu, ceny, možný předprodej na přažský koncerty atd bude zveřejněno později.