LISTEN: Psych Tent '19 compilation

psych tent

Psych Tent už k Fluff Festu neodmyslitelně patří. Jakub ze Stoned to Death Records, který je kurátorským srdcem i mozkem této stage, pro vás letos už po osmé sestavil našláplý program se spoustou hudebních lahůdek, ať už v podání ještě neznámých kapel, nebo ostřílených veteránů nezávislé scény. Zároveň dává od roku 2017 dohromady kompilaci složenou z některých kapel a projektů z aktuálního Psych Tent line-upu. Nejinak je tomu i letos. Většina tracků z letošní Psych Tent '19 kompilace ještě nikde jinde nevyšla, nebo byly nahrávky pořízeny přímo pro účely této kompilace. Psych Tent '19 vychází jak jinak než u Stoned to Death Records a je k dispozici na kazetách a Bandcampu. Koupit jí taky můžeš během Fluffu na letišti.

(Program Psych Tentu najdeš na Clashfinderu nebo na FB eventu.)

P.S. Velké DÍKY Jakubovi a všem, co mu s Psych Tentem pomáhají, za skvělou práci a za to, s jakým nadšením k tomu přistupují!!!)

*****

We can't imagine Fluff Fest without Psych Tent anymore.  Jakub from Stoned to Death Records, who is the heart and brain of this stage, has put together for the eighth time a killer line-up full of both new as well as well established names of the independent music scene. Since 2017 Jakub has been releasing compilations featuring artists from the Psych Tent line-up. It is not any different this year. Most of the tracks on Psych Tent '19 are previously unreleased or recorded for the purpose of the compilation. Psych Tent '19 is now out via Stoned to Death and is available on tapes and Bandcamp. It will be also possible to buy the tapes during Fluff in Rokycany.

 (More info on Psych Tent schedule on Clashfinder and FB event.)

P.S. Big THANKS to Jakub and all people involved in Psych Tent for the great job they do and for the passion they have for music!!!