SECOND WAVE: more bands for FF23

SECOND WAVE: more bands for FF23

We are adding twenty more names for FLUFF FEST 2023.

Jeromes Dream, Stingray, Viceprez, Laxity, Gillian Carter and more are joining the already-announced likes of Scowl, GAG, A Place to Bury Strangers, FAIM, Powerplant and many others. And this is not the final line-up yet. We will be back soon with more news.

HERE is the line-up (so far) in full, including all bands' profiles.

The ticket pre-sale is already running via GoOut. Dont' forget that you can get cheaper tickets till April, 30. You will find more info about the tickets HERE.

 


 

Přidáváme další dvacítku jmen na FLUFF FEST 2023. 

 Jeromes Dream, Stingray, Viceprez, Laxity, Gillian Carter a další se připojují k již ohlášeným Scowl, GAG, A Place to Bury Strangers, FAIM, Powerplant ad. A toto ještě není finální line-up. Brzy se ozveme s dalšími novinkami.

ZDE je (prozatím) celý line-up, včetně profilů kapel.

Předprodej vstupenek již běží na GoOut. Nezapomeň, že do 30. dubna můžeš koupit vstupenky za nižší cenu. Více info o lístcích najdeš ZDE.

 

 

 


 

CONNECT WITH US / ZŮSTAŇME VE SPOJENÍ:

✦ RVSP: Fluff 2023

✦ FLUFF NEWSLETTER:

You can sign up HERE to our mailing list start receiving our newsletter with the most up-to-date info about the festival directly to your mailbox.
---
ZDE se můžeš zapsat na náš mailing list a začít do své schránky dostávat náš newsletter s aktuálními informacemi ohledně festivalu.