Nová Síla

Stage: Psychtent

CZ/IT

cold * synth-pop * ebm 

 

EN:

Debut release by this new project. A combination of forces between MBN (Chevallier Skrog, Lament, Svor) and UC (Crypto Order, Sesso Violento). An excellent take on Industrial might and the rhytmic powers of the flesh, this project delivers excellent hymns of Synthpop/Electropop and EBM music against the modern world. Hymns to strength and national heroism, as captured by the cover art, with clear nods to the neoclassicist works of Arno Breker.

 

CZ:

Jméno Míra Březina by nemělo být pro fanoušky diy blackened punk metalu žádným tajemstvím. Březina už roky podprahově atakuje pozornost ještěrů svými pravidelnými vzkazy z pošumaví anebo aktuálně ze švédské zahrádkářské samoty. Pod hlavičkou Pant y Meddygon si sám vydává a distribuuje (všem co to stihnou) svoje black metalové projekty jako Chevallier Skrog, Dryx nebo Scivias. Zaznament ale šlo i jeho syrový one man punk Szmej nebo kapelu Lament. 

Nová Síla je jeho nejnovějším projektem, kterým značně vykračuje ze své komfortní zóny a dalo by se říct, že to je řádný úder thorovým kladivem. V Nové Síle se Březina spojit s U.C. z italského techno think tanku známým pod jménem Crypto Order a výsledkem je hodně tvrdá procházka dungeonem nočního klubu oslavující stejně jak deutche neue welle tak i poctivé klecové ebm. Jejich debut nahrávka Behavioral Enslavement z konce loňského roku patří mezi jedny z nejatmosféričtějších počinů žánru. Nepropásněte jejich koncert v sobotu 28/7.